Titles you rated
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 1.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
- Little Battlers eXperience WarsRated ★ 3.5
- Little Battlers eXperience WRated ★ 3.5
- Little Battlers eXperienceRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.5