Titles you rated
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0