Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0