Movies
Ratings
30
Love 911Rated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0