Movies
Ratings
81
Big EyesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0