Movies
Ratings
34
Ode to My FatherRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0