Movies
Ratings
293
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5