Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Knight FlowerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5