Titles you rated
SkyfallRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0