Movies
Ratings
41
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Sam Smith: Live in LondonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0