Series
Ratings
16
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0- Super-Electronic BiomanRated ★ 3.5
- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 3.5
- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5