Series
Ratings
119
Beyond the CloudsRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
LobbyistRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 1.0
TemptationRated ★ 1.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 1.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5