Titles you rated
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
WaterboysRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 1.5