Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 1.5
Underworld: EvolutionRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 0.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
TronRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0