Movies
Ratings
716
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Children's TrainRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
The Menendez BrothersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5