Titles you rated
While We're YoungRated ★ 2.5
Margot at the WeddingRated ★ 4.0
Kicking and ScreamingRated ★ 5.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
The GraduationRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 1.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 2.5
A Brand New LifeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 0.5
HowlingRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
PinaRated ★ 3.5