Movies
Ratings
203
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0