Series
Ratings
90
Lucky RomanceRated ★ 2.5
EntertainerRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5