Movies
Ratings
660
The CommuterRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
The SilenceRated ★ 3.5
CrawlRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0