Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5