Series
Ratings
48
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5