Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0