Series
Ratings
90
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.0
The Flight Attendant Season 1Rated ★ 1.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 4.5
Snowflake MountainRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
High MaintenanceRated ★ 3.0
High MaintenanceRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.0
CheerRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0