Titles you rated
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
PathfinderRated ★ 4.0- From Vegas to MacauRated ★ 2.0
BeowulfRated ★ 2.5
Meet the RobinsonsRated ★ 2.5
DreddRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 2.0
City of GodRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5