Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0