Series
Ratings
709
KarmaRated ★ 3.5
Phantom LawyerRated ★ 1.0
HappinessRated ★ 1.0
Moving Season 1Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 1.0
Wonder ManRated ★ 1.0
Light & Magic Season 1Rated ★ 3.0
Deli BoysRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- 대학전쟁Rated ★ 1.5
- 신들린 연애Rated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Amy Bradley Is MissingRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0