Movies
Ratings
1044
Strange DaysRated ★ 4.0
AppleseedRated ★ 4.0- Eye in the SkyRated ★ 3.5
SniperRated ★ 3.5
BlowRated ★ 3.0
The Frozen GroundRated ★ 3.0
DeadfallRated ★ 2.5
A Man ApartRated ★ 3.5
TranceRated ★ 3.5
KaliforniaRated ★ 3.5
Natural Born KillersRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 2.5
Dive!!Rated ★ 3.5
InvictusRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.5