Titles you rated
SignalRated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 0.5
- Happy! Rose DayRated ★ 0.5
Eating ExistenceRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- The PeakRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fighter Choi Kang SoonRated ★ 4.0- Not PlayedRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 1.0
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 2.0
A Bad FamilyRated ★ 1.0- SLOWRated ★ 5.0
Dancing the Waltz AloneRated ★ 2.0- The Love of a Buzz CutRated ★ 5.0
- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 4.0
Let Us Meet, Joo OhRated ★ 4.0
The History of Walking UprightRated ★ 3.0
Assistant Manager B and Love LetterRated ★ 3.0