Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 5.0