Titles you rated
PredestinationRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0