Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
TemptedRated ★ 4.5
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5