Movies
Ratings
752
ElioRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
SlingshotRated ★ 3.0
Operation FinaleRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5