Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0