Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5