Movies
Ratings
29
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5