Titles you rated
MaskRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0