Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0