Movies
Ratings
1116
Princess MononokeRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Naked LunchRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
청춘 그루브Rated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Redux ReduxRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MAD MASKRated ★ 1.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
MadSRated ★ 4.0
CadetRated ★ 2.0
QueerRated ★ 5.0