Series
Ratings
98- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
TsugumomoRated ★ 4.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 5.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 5.0
Off To SchoolRated ★ 5.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Vampire FlowerRated ★ 5.0