Titles you rated
The DUFFRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 2.5
JawsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0