Series
Ratings
22
Scent of a WomanRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0