Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
The InternRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
WakingRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 1.0