Movies
Ratings
472
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 1.5
SawRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
RayRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5