Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5