Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0