Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0