Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5