Titles you rated
Miss BaekRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0