Movies
Ratings
145
ColorfulRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0