Movies
Ratings
214
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
BaoRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0